Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec
Offline
#
1474
09.06.2009, 05:35
Najczęściej już w 2 sezonie jest więcej kasy. A sukcesy to najlepiej zrealizować to czego oczekuje zarząd.
zuraw9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zuraw9
Znajdź inne posty napisane przez zuraw9