Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3677
Stary 09.06.2009, 00:14
1q2 napisał(a):Wyświetl post
wolfy - nie przesadzaj.Gdyby medialna nagonka miała 'moc' to wiele osób ucierpiało by fizycznie na tym.Hameryka jest najlepszym przykładem na to od wielu lat.
Ciężko mi akurat to komentować , szczególnie że informacja jest lekko naciągana - brutalne pobicie i idziemy do domu?Po brutalnym ląduje sie na intensywnej/a przynajmniej na obserwacji...Jak kompletnie nie jestem w stanie wyobrazić sobie zorganizowanej akcji to też ciężko uwierzyć że 'chłopaki z osiedla' w imię solidarności z PO, rozpoznali i pobili jakąś aktorkę ze spotu.
I to jest właśnie kwestia wrażliwości. Jeszcze kilka dni temu toczyłeś pianę na temat raportu o śmierci geofizyka w Pakistanie a teraz bagatelizujesz pobicie kobity za to że wystąpiła w spocie PiS. Czy jesteś w stanie zrozumieć że ktoś może zarzucić Ci 'relatywizm moralny'?