Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3674
Stary 08.06.2009, 23:19
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
ot "bonusik" na rozluźnienie
bojówki PO "in action"
http://www.rp.pl/artykul/2,317325_Po...potow_PiS.html

"Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę
przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza
ludowa odrąbie w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa
pracującego i inteligencji, w interesie walki o podnoszenie stopy
życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia,
w interesie naszej Ojczyzny."

prawym sierpowym, w imię.... polityki miłości
Jedyne, co mnie dziwi, to że tak długo musieliśmy czekać na efekty medialnej nagonki. Mechanizm psychologiczny jest prosty - należy przeciwnika zohydzić, ośmieszyć, zdehumanizować. Później już można wszystko.
Nic dziwnego, że kilku "młodych, wykształconych, z dużego miasta" postanowiło wyrazić swój patriotyzm czymś więcej, niż tylko skreśleniem krzyżyka pod kandydatem PO.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!