Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mariusz92abg
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
2918
08.06.2009, 23:12
nie chce tu bronic pana O. ale niby gdzie mial byc ten jupiter
,mial wisiec w powietrzu
,przeciez logiczne,ze docelowo nie bedzie po nim sladu nawet w tym okraglaku
,pozdrawiam
mariusz92abg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mariusz92abg
Znajdź inne posty napisane przez mariusz92abg