Wyświetl pojedynczy post
mariusz92abg
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2918
Stary 08.06.2009, 23:12
nie chce tu bronic pana O. ale niby gdzie mial byc ten jupiter,mial wisiec w powietrzu,przeciez logiczne,ze docelowo nie bedzie po nim sladu nawet w tym okraglaku,pozdrawiam
Odpowiedz cytując