Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1473
Stary 08.06.2009, 22:48
No ja tam wole 08 no tak bo w Fm08 Lewandowski nie jest jeszcze taki znany...a tak nawiasem mowiac ile trza grac sezonow albo jakie trza miec wyniki zeby dali mi wiecej hajsu na transfery
Odpowiedz cytując