Ciekaw jestem jak sobie poradzą z wyciągnięciem ostatniego masztu jak i z burzeniem trybuny od strony okrąglaka. Żeby tylko nic nie uszkodzili
Aż żal dupe ściska jak się patrzy na to, co się dzieje na stadionie. Szkoda troche tych trybun ... szkoda przede wszystkim ze aż tyle będziemy musieli czekać na nowy stadion. Mam nadzieję że zleci
