Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2914
Stary 08.06.2009, 22:47
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Nie no bez przesady, na salę koferencyją specjalnie nazekać w tym momencie nie możemy ... pół Polski ją wymienia jako jedną z najlepszych, jak nie najlepszą, w lidze. Swoją drogą niektórzy twierdzili, że ta w Barcelonie (!) była mniej użytecznia niż nasza ...

A ta sala na Śląskim to chyba na jakieś super okazje, bo tak to konferecje odbywają się w innej - takiej zwkłej, "płaskiej" sali.

Co do jupitera to już chyba wystarczająco dużo zostało powiedziane jak był budowany okrąglak. Ale swoją drogą to jest on bardzo przydatny! Ten pierwszy "próg" ma akurat na wysokości dobrze nadającej się do położenia laptopa i pisania Także jest zazwyczaj dośc okupywany. Ot to wszystko było z myślą o prasie!
Nie mówie, że nasza sala jest zła. Bo jest bardzo fajna: duża, przejrzysta, z ładnym widokiem

Aczkolwiek sam pawilon mógłby być bardziej praktyczny.

Szkoda, że barek jest praktycznie zawsze nieczynny

Pzdr.
Odpowiedz cytując