Wyświetl pojedynczy post
rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8571
Stary 08.06.2009, 21:49
Kurt napisał(a):Wyświetl post
Wg najnowszej ustawy nic Ci nie grozi... Kiedyś można było środki pirotechniczne odpalać tylko 31 grudnia i 1 stycznia, jak wiadomo był to martwy przepis, więc zniesiono go i do pewnych klas bezpieczeństwa można środki pirotechniczne odpalać bez ograniczeń...
możesz jakoś potwierdzić swoje słowa ? jakiś link wiarygodny ?
Odpowiedz cytując