Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1342
Stary 08.06.2009, 21:46
Dziku napisał(a):Wyświetl post
Panowiee pomóżcie poszukuje kawalka ale nie znam tytulu idzie tak " bum tererere" i tyle wiem
Wiem o co Ci chodzi To jest zjebioza i wiem, że występuje jeszcze w remixie z Fun Fuctory.
W Gorączce często leci. podbijam prośbe
Odpowiedz cytując