donPedro23 napisał(a):

Pawilon medialny jest strasznie niepraktyczny, zresztą ktoś już o tym dawno temu mówił, gdyby było inaczej to chyba nie musieliby przenosić wszystkiego do kontenerów
|
niby tak...ale tam docelowo nie ma być zwykłych pomieszczeń które nadawałyby się na biura itp...takie pomieszczenia znajdą się pod innymi trybunami. Okrąglak jak sama nazwa wskazuje (Pawilon MULTIMEDIALNY) ma spełniać cechy typowej sali konferencyjnej... i niewątpliwie je spełnia...to chyba najlepsza sala multimedialna związana z polskim sportem.