Wyświetl pojedynczy post
Mechu
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.06.2009, 20:26
Ja zaczynałem od motorynki . Później próbowałem na simsonach, skuter miałem chiński aż doszedłem do mojej wspaniałej YAMAHY TZR
Odpowiedz cytując