Temat
:
Motocykle i wszystko co z nimi związane.
Wyświetl pojedynczy post
Mechu
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
38
08.06.2009, 20:26
Ja zaczynałem od motorynki
. Później próbowałem na simsonach, skuter miałem chiński aż doszedłem do mojej wspaniałej YAMAHY TZR
Mechu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mechu
Znajdź inne posty napisane przez Mechu