mr_kwolf napisał(a):

|
mówie jak to było ocenianie w momencie ich przyjścia do Wisły a nie jak to wyszło w praniu
|
czytanie nie boli...
Jaką masz gwarancje że wydamy pare melonów a nie dostaniemy samych Kwieków, Kowalczyków, Kukiełek, Majdanów, Dawidowskich itd?
Dziwi mnie tylko że na większość moich pytań i argumentów nie odpowiadasz, udajesz że ich nie ma.
PS. Przejrzałem sobie wszystkie twoje posty na tych forum i w każdym, dosłownie każdym narzekasz na wszystko co się da. Przykre.