Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10398
Stary 08.06.2009, 20:15
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
mówie jak to było ocenianie w momencie ich przyjścia do Wisły a nie jak to wyszło w praniu
czytanie nie boli...

Jaką masz gwarancje że wydamy pare melonów a nie dostaniemy samych Kwieków, Kowalczyków, Kukiełek, Majdanów, Dawidowskich itd?

Dziwi mnie tylko że na większość moich pytań i argumentów nie odpowiadasz, udajesz że ich nie ma.

PS. Przejrzałem sobie wszystkie twoje posty na tych forum i w każdym, dosłownie każdym narzekasz na wszystko co się da. Przykre.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując