Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10396
Stary 08.06.2009, 19:57
@prawnik

pierwszy mecz po ich przyjściu do Wisły

http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=87906

faktycznie musieli mieć takie zaległości treningowe że szok. Większe niż Beto.

Tak, tak, wiem że należysz do tego grona którzy wiedzieli że Dawidowski to będzie totalny niewypał, że Lewandowskiego trzeba było brać nawet za 2 mln euro, że Beto nie sprawdzi się w polskiej lidze, że Marcelo będzie jednym z najlepszych stoperów, ja wiem że ty wszystko przewidziałeś i nigdy nie pomyliłeś się w swoich osądach. Ech, niektórzy są niereformowalni.

PS. Post wyżej napisałem ci kto ile grał i nie nazwałbym to wiecznie kontuzjowanym (Kukiełka - 14 z 19 meczy) czy wpierdzielaniem kiełbasek na trybunach.

PS2. Wtedy jeszcze Jacek Kowalczyk do nas przyszedł, wtedy zapowiadał się na świetnego obrońce. Tak tak, wiem że też przewidziałeś że nie sprawdzi się w Wiśle.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 08.06.2009 o godz. 20:02.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując