zajacek napisał(a):

|
(...) uważam, że nawet mając - nie należy w tym sezonie nadmiernie inwestować - za duże ryzyko.
|
A w którym sezonie dotychczas ryzyko było mniejsze? W którym z nadchodzących sezonów ryzyko będzie mniejsze? Jesteś w stanie to stwierdzić nie mając nawet pojęcia kiedy znowu uda nam się zdobyć mistrzostwo? Wiesz o tym, że obecne zasady kwalifikacji do Ligi Mistrzów mogą szybko się zmienić na niekorszystne dla nas? Kiedy twoim zdaniem będzie sens inwestowania w drużyhnę? Wybacz ale twój punkt widzenia jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. Oczywiście,
nadmiernie nie należy inwestować nigdy natomiast właśnie teraz jest najlepszy moment na inwestycje większe niż zwykle.