Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10387
Stary 08.06.2009, 17:32
zajacek napisał(a):Wyświetl post
(...) uważam, że nawet mając - nie należy w tym sezonie nadmiernie inwestować - za duże ryzyko.
A w którym sezonie dotychczas ryzyko było mniejsze? W którym z nadchodzących sezonów ryzyko będzie mniejsze? Jesteś w stanie to stwierdzić nie mając nawet pojęcia kiedy znowu uda nam się zdobyć mistrzostwo? Wiesz o tym, że obecne zasady kwalifikacji do Ligi Mistrzów mogą szybko się zmienić na niekorszystne dla nas? Kiedy twoim zdaniem będzie sens inwestowania w drużyhnę? Wybacz ale twój punkt widzenia jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. Oczywiście, nadmiernie nie należy inwestować nigdy natomiast właśnie teraz jest najlepszy moment na inwestycje większe niż zwykle.
Ostatnio edytowane przez Arked : 08.06.2009 o godz. 17:48.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując