Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2075
Stary 08.06.2009, 17:01
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
Kalu to był pro gracz ...jako jedyny z tamtej Wisły gra w dobrym klubie regularnie..bo co by nie mówić Zuraw tylko jeden sezon,Kosa co sezon nowy klub z roku na rok coraz słabszy,Szymek też nic specjalnego,nie wspominając już o Gorawskim czy chociażby Strąku
Szymek w Turcji był prawdziwą gwiazdą i dalej jest tam niezwykle popularny wśród kibiców Trabzonu
Odpowiedz cytując