Wyświetl pojedynczy post
Sloth
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10386
Stary 08.06.2009, 16:49
kristos napisał(a):Wyświetl post
To z innej " beczki" ; pokaż mi trenera ,co by nie chciał wzmocnień....
Czyli Skorża i np: Mielcarski to idioci i nie należy ich słuchać, bo każdy trener chciałby ulepszać drużynę? Kristos i Rada Nadzorcza wiedza lepiej, co jest potrzebne drużynie i lepiej od trenerów potrafią oszacować jej możliwości

Mocne.

zajacek napisał(a):Wyświetl post
dlaczego odwracasz kota ogonem i pytasz sie o moje pięć baniek? Nie mam
Dlatego, że sam używasz ich w swoich wypowiedziach, formułując głupie apele. Nie masz jak widać świadomości, że przez oszczędności czasem można stracić nawet więcej, niż przez inwestycje.

Mądre wzmacnianie drużyny nie jest większym ryzykiem, niż nie wzmacnianie jej, nie robienie niczego i daniie wolnego pola konkurencji.

Ten sezon i LM są dla Wisły okazją większą niż jakikolwiek poprzedni sezon za Cupiała.

Dlatego ja rownież odbieram może zbyt emocjonalnie wypowiedzi nawołujące do spartaczenia tej okazji w imię złych kalkulacji i strachu przed rzekomym nadmiernym ryzykiem.
Ostatnio edytowane przez Sloth : 08.06.2009 o godz. 17:00.
Odpowiedz cytując