Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
nbns
Member
Od: 12.2004
Skąd: HRABSTWO BIEŻANÓW PÓŁNOC
Offline
#
3325
08.06.2009, 16:40
ja ogólnie weekend na minus i to gruby minus :( pierwszy raz dostałem takiego kopa hehe
jakie mecze byscie polecali zeby sie odkuc maksimum 3 ?
HRABSTWO BIEŻANÓW PÓŁNOC
nbns
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nbns
Znajdź inne posty napisane przez nbns