Wyświetl pojedynczy post
nbns
Member
 
Od: 12.2004
Skąd: HRABSTWO BIEŻANÓW PÓŁNOC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3325
Stary 08.06.2009, 16:40
ja ogólnie weekend na minus i to gruby minus :( pierwszy raz dostałem takiego kopa hehe
jakie mecze byscie polecali zeby sie odkuc maksimum 3 ?
HRABSTWO BIEŻANÓW PÓŁNOC
Odpowiedz cytując