Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10382
Stary 08.06.2009, 15:42
Sloth napisał(a):Wyświetl post
Trenerzy uważają, że obecna kadra nie wystarczy (domagają się wzmocnień), potwierdzają to tez inni fachowcy - ja sie z nimi zgadzam, bo wyżej oceniam ich opinie niż Twoją. Jesli ktoś tu nie ma racji, to Ty, a nie Skorża. Tyle w temacie.

A sport i polityka transferowa nie opiera się na 100% gwarancjach. Nie są niezbędne do tego, aby wzmacnianie drużyny było ze wszech miar słuszne i właściwe. Tyle w temacie.
To z innej " beczki" ; pokaż mi trenera ,co by nie chciał wzmocnień....
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując