kristos napisał(a):

Oczywiście ,ze nie potrzeba ,powiem więcej wystarczy dobrze przygotować obecna kadrę i pokonać potencjalnych tegorocznych przeciwników .
Tak z ciekawości ,wymień choć jednego zawodnika(ów) na którego było by Wisłę stać ,który chciałby do Wisły przyjść grać i zagwarantowałby nam awans do LM.
|
Trenerzy uważają, że obecna kadra nie wystarczy (domagają się wzmocnień), potwierdzają to tez inni fachowcy - ja sie z nimi zgadzam, bo wyżej oceniam ich opinie niż Twoją. Jesli ktoś tu nie ma racji, to Ty, a nie Skorża. Tyle w temacie.
A sport i polityka transferowa nie opiera się na 100% gwarancjach. Nie są niezbędne do tego, aby wzmacnianie drużyny było ze wszech miar słuszne i właściwe. Tyle w temacie.