Wyświetl pojedynczy post
Sloth
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10381
Stary 08.06.2009, 15:37
kristos napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście ,ze nie potrzeba ,powiem więcej wystarczy dobrze przygotować obecna kadrę i pokonać potencjalnych tegorocznych przeciwników .

Tak z ciekawości ,wymień choć jednego zawodnika(ów) na którego było by Wisłę stać ,który chciałby do Wisły przyjść grać i zagwarantowałby nam awans do LM.
Trenerzy uważają, że obecna kadra nie wystarczy (domagają się wzmocnień), potwierdzają to tez inni fachowcy - ja sie z nimi zgadzam, bo wyżej oceniam ich opinie niż Twoją. Jesli ktoś tu nie ma racji, to Ty, a nie Skorża. Tyle w temacie.

A sport i polityka transferowa nie opiera się na 100% gwarancjach. Nie są niezbędne do tego, aby wzmacnianie drużyny było ze wszech miar słuszne i właściwe. Tyle w temacie.
Odpowiedz cytując