Wyświetl pojedynczy post
Sloth
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10379
Stary 08.06.2009, 14:48
kristos napisał(a):Wyświetl post
Dorzucę jeszcze Artmedię i co ?
Myślisz ,ze co roku będą grać w grupie LM ?
Do jednorazowego pokonania rywali, na jakich w tym sezonie może trafić Wisła w kw. LM, nie potrzeba zaraz 40 mln Euro.

Da sie to zrobić sensownie wzmacniając zespół za znacznie mniejsze pieniądze.

A zwiększanie budżetów w strone od której piszesz, od czegoś trzeba zacząć. Tegoroczny awans do LM mógłby jedynie niesamowicie pomóc w rozwoju Wisły, a nie przeciwnie.
Odpowiedz cytując