kristos napisał(a):

Dorzucę jeszcze Artmedię i co ?
Myślisz ,ze co roku będą grać w grupie LM ?
|
Do jednorazowego pokonania rywali, na jakich w tym sezonie może trafić Wisła w kw. LM, nie potrzeba zaraz 40 mln Euro.
Da sie to zrobić sensownie wzmacniając zespół za znacznie mniejsze pieniądze.
A zwiększanie budżetów w strone od której piszesz, od czegoś trzeba zacząć. Tegoroczny awans do LM mógłby jedynie niesamowicie pomóc w rozwoju Wisły, a nie przeciwnie.