zajacek napisał(a):
Jak widzisz - niezbyt duże pole do popisu - ponowię więc apel abyś pożyczył Wiśle tych 5 baniek pod zastaw praw z LM, myślę, że to uczciwy biznes
|
Pole manewru Wisła ma. Cupiał też.
A ja w takim razie, skoro tak piszesz, mam dla Ciebie inny apel - skoro tak ochoczo wypowiadasz się na ten temat to rozumiem, że pożyczysz Wiśle brakujące 5-6 mln, które straci np: wówczas, gdy przez dzisiejszą transferową bierność nie zdobędzie za rok MP i zgarnie od C+ nie 10, a przykładowo 4-5 mln zł?
Hmm?