Eustachy napisał(a):

x
Jednak o wiele ciezsza sytuacja byla w sezonie, kiedy Wisla zajela 8 miejsce. Samo wypadniecie poza puchary wygenerowalo wieksze straty. Do tego nie mielismy sponsora tytularnego oraz wplywy z C+ byly kilkukrotnie mniejsze niz obecnie, a mimo to znalazly sie pieniadze na zakup Jirsaka (700 tys) i Niedzielana (za podpis ponoc skasowal 200 tys).
|
Wtedy sprzedaliśmy Błaszczykowskiego. Można się spodziewać, że jak sprzedamy Brożka to kupimy jakiegoś nowego Jirsaka. A jak nie sprzedamy to będziemy szukać kogoś darmowego no chyba, że trafi się naprawdę jakaś okazja i jakiś świetny piłkarz będzie do opchnięcia za 0.5 M Euro.