Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Blondas
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Prądnik Biały/Strusia
Offline
#
8547
08.06.2009, 13:20
gdyby Korona weszła do ekstraklasy po barażach to wpuszczą nas na sektor gości, czy znów może coś wymyślą? orientuje się ktoś?
Blondas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Blondas
Znajdź inne posty napisane przez Blondas