Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10369
Stary 08.06.2009, 13:13
Raphael - Twój post finansowa demagogia.
Za 2006 i 2007 notowaliśmy bilansowo stratę, za 2008 prawdopodobnie też. Tak więc już na starcie budżet nam się nie domyka - po prostu za małe dochody w stosunku do kosztów (głównie płace). Wyjazd Clebera to właśnie pierwsze oszczędności w celu zbilansowania przychodów i kosztów.
Zieńczu i Baszczu zarabiali razem +/- 250 tys E , Garguła ma mieć +300. Realnie możemy zaoszczędzić na Niedzielanie (bo Cantoro odejdzie dopiero od stycznia). Ale też jest przyszykowany nowy kontrakt dla Sobola, który właśnie z powodu limitów w budżecie jest tak bardzo (na nasze kibicowskie udręczenie) debatowany przez zarząd i RN (czytaj-Cupiała). Za chwilę trzeba będzie szykować kontrakt Małemu, bo na dziś to na frytki zarabia. Jak widzisz - niezbyt duże pole do popisu - ponowię więc apel abyś pożyczył Wiśle tych 5 baniek pod zastaw praw z LM, myślę, że to uczciwy biznes
Odpowiedz cytując