|
Na początku zakończonego sezonu pisałem ,że dla mnie najważniejsze jest dobre przygotowanie drużyny do rozgrywek i tak się stało.
Niektórzy wieszczyli ,że wylądujemy w środku tabeli i co ?
Tak samo teraz ,wiem że przy obecnym budżecie nie stać nas na jakieś spektakularne zakupy ,więc dobrze byłoby utrzymać skład a na pewno znów ktoś z obecnych pozytywnie zaskoczy. Osobiście liczę na Piotrka Ćwielonga.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|