|
na środę mam takie coś:
Szwecja-Malta 1
Ukraina-Kazachstan 1
Wyspy Owcze-Serbia 2
Holandia-Norwegia 1
za ostatnie 400 zł
i pytanie do Kamikaze czy opłaca się postawić na wszystkich faworytów w środę w Azji z eliminacji?
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|