Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10359
Stary 08.06.2009, 12:15
Dla tych, co wiecznie mówią - trzeba zainwestować parę baniek mam propozycję. Niech pożyczą Wiśle na niski procent (przyzwoite 5% na przykład). Myślę, że prezes Wilczek chętnie z 5 mln pożyczy...
A jeśli nie macie w skarpecie akurat tyle, to proponuje z dystansem, z dystansem. Łatwo nam mówic wart/trzeba zainwestować. Ale żeby zainwesować trzeba najpierw mieć. Kluby piłkarskie dla banku to żaden klient, można wziąć z funduszy wysokiego ryzyka na 25% - chcecie skończyć jak Valencia, jak Southampton ? Dość więc narzekania. Cieszmy się tym, co jest, liczmy na więcej w niedalekiej (let's say-dwuletniej) perspektywie.
Odpowiedz cytując