konrad1991tsw napisał(a):

Dzisiaj trochę odważniej
Ljubicic I. - Stakhovsky S. 2.30
Po French Open przenosimy się na korty trawiaste Queens'u. Stawiam na Ukraińca Stakhovsky'ego z klku powodów, a mianowicie:
1. Ljubicic jest ostatnio w kiepskiej formie (porażka w 1 rundzie RG, odpadnięcie z challengera w Prostejovie z Janem Hajkiem)
2. Niezła forma Stakhovsky'ego (na RG ograł Dabula, przegrał z Djokovicem).
3. Stakhovsky na trawie Queensu rozegrał już 3 mecze i nie stracił nawet seta (2-0 z Eatonem, 2-0 z Matosevicem, 2-0 z Beckiem), a więc jest lepiej przystosowany do gry niż Ljubicic (nie grał jeszcze w tym roku na trawie).
4. Bilans H2H: 1-0 dla Stakhovsky'ego (7-5,6-4 w Zagrzebiu w zeszłym roku).
5. Kurs patrząc na okoliczności zachęcający
Zapraszam do odwiedzania forum http://1x2.pun.pl/
|
Dokladnie, korty trawiaste, Chorwat ostatnio bdb serwuje, a to ma decydujacy wplyw na gre na tak szybkiej nawierzchni. Ljuba juz w tym roku potwierdzil ze forma zwyzkuje w porownaniu do lat poprzednich. Bdb czuje sie na trawie. Jak znasz sie (powieedzmy) na tenisie to te analizy pisze sensowne, a nie ze Ljubcic przegral w pierwszej rundzie RG to jest cieniak(2-3 z bdb clayowcem JC Ferrero)
a Stakhowsky w pierwszej wygral z ogórkiem ale w drugiej odpadl( z Djokovicem ktorego mial na widelcu i w dwoch kolejnych stach prowadizl 4-2 by je przegrac) to jest git forma...
Mam nadzieje ze nie grales tego za gruba stawke bo ja szanse Ljubcicia ocenilbym na 7,5/10