Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3320
Stary 08.06.2009, 11:52
konrad1991tsw napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj trochę odważniej
Ljubicic I. - Stakhovsky S. 2.30
Po French Open przenosimy się na korty trawiaste Queens'u. Stawiam na Ukraińca Stakhovsky'ego z klku powodów, a mianowicie:
1. Ljubicic jest ostatnio w kiepskiej formie (porażka w 1 rundzie RG, odpadnięcie z challengera w Prostejovie z Janem Hajkiem)
2. Niezła forma Stakhovsky'ego (na RG ograł Dabula, przegrał z Djokovicem).
3. Stakhovsky na trawie Queensu rozegrał już 3 mecze i nie stracił nawet seta (2-0 z Eatonem, 2-0 z Matosevicem, 2-0 z Beckiem), a więc jest lepiej przystosowany do gry niż Ljubicic (nie grał jeszcze w tym roku na trawie).
4. Bilans H2H: 1-0 dla Stakhovsky'ego (7-5,6-4 w Zagrzebiu w zeszłym roku).
5. Kurs patrząc na okoliczności zachęcający

Zapraszam do odwiedzania forum http://1x2.pun.pl/
Dokladnie, korty trawiaste, Chorwat ostatnio bdb serwuje, a to ma decydujacy wplyw na gre na tak szybkiej nawierzchni. Ljuba juz w tym roku potwierdzil ze forma zwyzkuje w porownaniu do lat poprzednich. Bdb czuje sie na trawie. Jak znasz sie (powieedzmy) na tenisie to te analizy pisze sensowne, a nie ze Ljubcic przegral w pierwszej rundzie RG to jest cieniak(2-3 z bdb clayowcem JC Ferrero)
a Stakhowsky w pierwszej wygral z ogórkiem ale w drugiej odpadl( z Djokovicem ktorego mial na widelcu i w dwoch kolejnych stach prowadizl 4-2 by je przegrac) to jest git forma...

Mam nadzieje ze nie grales tego za gruba stawke bo ja szanse Ljubcicia ocenilbym na 7,5/10
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując