Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10357
Stary 08.06.2009, 11:45
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Niepotrzebnie wchodziłem na ten link bo tylko z rana sie w****iłem.....tuman na zawsze zostanie tumanem...Odnosze nieodparte wrażenie że Skorża zrobił na złość prezesowi i RN i zdobył mistrzostwo.A oni mu w zamian karzą awansować do LM w składzie z zeszłego roku minus Baszczu ,Zieńczuk,Boguski (trudno na niego liczyć) - nie wspominam o mozliwościach straty Brozka czy Marcelo.....a on pewnie nie awansuje bo chyba magikiem nie jest a oni go wywalą i przyjmą przydupasa Smudę który się łasi do Cupial juz od dawna.
Sytuacja kuriozum.I ten tekst - że ma nadzieję na spadek cen piłkarzy....no pewnie że spadną ale za przecietnych piłkarzy bo dobrych zawsze ktoś łyknie.
święte słowa! niestety, ale będąc poraz pierwszy od wielu lat w tak komfortowej sytuacji gdzie juz nie zmierzymy sie z druzynami pokroju barcy czy manu to w ogole nie widze nawet odrobiny wiary ze sie uda, ba jest jeszcze gorzej bo wilczek oczekuje awansu do lm i mistrzostwa polski, ale na jakiej podstawie ? przeciez wszystkie mecze zagramy na wyjezdzie w przyszlym sezonie, czyli bez wsparcia wspanialych kibicow... czarno to widze bo bez wzmocnien i przy rownoczesnym odejscu marcelo i brozka to sory panowie ale bedziemy w dupie... i na dodatek pewnie odejdzie skorza... aa hugo z tym wszystkim az szkoda nerwow ;/
Odpowiedz cytując