Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka
Offline
#
3651
08.06.2009, 09:54
Szkoda, że Liberałowie bardziej nie namieszali w tych wyborach...
Liczę jednak na delikatną odwilż biuro-debilo-kratyczną... Czas pokaże...
EMPI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EMPI
Znajdź inne posty napisane przez EMPI