|
A ja żałuje słabego wyniku Prawicy Rzeczpospolitej, chociaż możnabyłoby się spodziewać że w tych wyborach biorą raczej udział euroentuzjaści. Jeżeli chodzi o Kraków to uważam że byli wyjątkowo słabi kandydaci a najbardziej ropzoznawalnymi byli Ziobro i Onyszkiewicz. Szkoda że eurosceptycy nie związali się w koalicje bo wtedy mieliby większe szanse(PR+Libertas+UPR)
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"
|