Wyświetl pojedynczy post
piter19
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3647
Stary 08.06.2009, 09:43
A ja żałuje słabego wyniku Prawicy Rzeczpospolitej, chociaż możnabyłoby się spodziewać że w tych wyborach biorą raczej udział euroentuzjaści. Jeżeli chodzi o Kraków to uważam że byli wyjątkowo słabi kandydaci a najbardziej ropzoznawalnymi byli Ziobro i Onyszkiewicz. Szkoda że eurosceptycy nie związali się w koalicje bo wtedy mieliby większe szanse(PR+Libertas+UPR)
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"