Wyświetl pojedynczy post
robert.krowodrza
Banita
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10351
Stary 08.06.2009, 09:07
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...awansowac.html

Cytat:
Wilczek: Mam jednak nadzieję, że ceny za piłkarzy też pójdą w dół.
Przez rok Wisła na biletach i karnetach zarobiła 5 mln zł. Strata będzie więc spora.
- Dlatego musimy awansować do LM. Nie mamy wyjścia.
Ostatnio edytowane przez robert.krowodrza : 08.06.2009 o godz. 09:13.
Odpowiedz cytując