Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3641
Stary 08.06.2009, 08:42
Sek w tym ze jak sie przegrywa to z kurtuazji wypada pogratulowac. Jesli was to nie razi to wasza sprawa, mnie to smieszy wyjatkowo bo wyszlo na to ze "burak i cham" ma klase a prezesowa fundacji Schumana z bajki pod tytulem "rownosc, tolerancja" tej klasy brak

Mareq to ze Sonik tam siedzial 5 lat to slaby argument, piec lat to dzisiaj ludzie na studiach siedza i nic z nich nie wynosza. Sonik byl slabym europoslem i tyle. Na liscie PiSu byl oprocz Kowala np. taki Szczerski - kumaty gosc. Na pewno nie mozna nazywac go "niemerytorycznym". A bezczelna baba w momencie porazki ma czelnosc sie pruc do innych zamiast przyjac z honorem ze byla slabsza.
WISŁA PANY !!