"Natomiast bramkarzy ma przyjść do Lecha aż dwóch - w miejsce Ivana Turiny i Krzysztofa Kotorowskiego, z którymi poznański klub się żegna. Najpoważniejszym kandydatem do gry w bramce Lecha jest Grzegorz Kasprzik z Piasta Gliwice - potwierdzają to i prezes Kadziński, i trener Jacek Zieliński.
Kolejnym bramkarzem może być albo Adam Stachowiak z Odry Wodzisław, albo Rafał Gikiewicz z Jagiellonii Białystok. - Zastanawiamy się - mówi tylko trener Zieliński"
źródło : Gazeta Poznań
tak więc chyba będzie ciężko o tego Kasprzika :(a może jednak uda się o niego zawalczyć
