Wyświetl pojedynczy post
Boomcha
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Warszawa, Konwiktorska 6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3637
Stary 08.06.2009, 02:09
1q2 napisał(a):Wyświetl post
To nie tak - Gdyby Pis w tak nieprawdopodobny sposób nie zraził do siebie 2/3 ludzi w naszym kraju to PO dostała by już dziś po dupie.A tak to mamy dosyć komiczną sytuacje że rząd nie musi robić zbyt wiele bo de facto całą robotę odwalają 'bracia słabi'.(...)
Nie żartuj. Włączyłem w ciągu dnia telewizor i przeskoczyłem kanały. Nic o polityce - cisza - a TVN nadawał obowiązkowy szoł każdego "mieszkańca większego miasta, wykształconego beneficjenta pokojowych przemian" czyli Szymon Majewski Szoł - co było? Parodia Kaczyńskiego, ale przecież to nie polityka, to rozrywka.

W Warszawie "jedynką" PO była Hubner. Komunistka z ubeckim rodowodem. Wykształciuchy bez mrugnięcia okiem stawiały iks przy jej nazwisku, zgodnie z rozkazem. Nikt nie tracił czasu na myślenie. PiS kilka skuch popełnił, ale PO też, tyle że tych drugich nikt nawet nie śmie przypominać. Ci co zostali w Polsce są zadowoleni, ci co na prawdę chcieli/chcą zmian dawno wyjechali.

Ten naród sam na siebie ściąga klęski.
Ostatnio edytowane przez Boomcha : 08.06.2009 o godz. 10:12.