Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1462
Stary 08.06.2009, 00:33
Witam Braci Wislakow i nie tylko
Ja osobiscie zaczalem grac kariere Ruzemborokiem. Po 9 Kolejkach jestem 2 z 2 pkt strata do lidera . Przed sezonem mialem na transfery 75 tys i za to kupilem Artura Rado z Wiselki R.Lewandowskiego i Mitsanskiego, chcialem jeszcze kupic Golosia bylem nawet dogadany z Wisla i samym zawodnikiem ale brakowalo mi 4 tys euro za pierwszym razem Wisla sie zgodzila odlozyc transfer ale potem juz lipa a mialme miec ta kase za 3 tyg ale coz moze pozniej uda sie go sciagnac
Odpowiedz cytując