Witam Braci Wislakow i nie tylko
Ja osobiscie zaczalem grac kariere Ruzemborokiem. Po 9 Kolejkach jestem 2 z 2 pkt strata do lidera

. Przed sezonem mialem na transfery 75 tys i za to kupilem Artura Rado z Wiselki R.Lewandowskiego i Mitsanskiego, chcialem jeszcze kupic Golosia bylem nawet dogadany z Wisla i samym zawodnikiem ale brakowalo mi 4 tys euro za pierwszym razem Wisla sie zgodzila odlozyc transfer ale potem juz lipa a mialme miec ta kase za 3 tyg ale coz moze pozniej uda sie go sciagnac
