Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3621
Stary 07.06.2009, 23:22
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Róża !!!! Brawo !! Ciesze sie ze moj glos sie nie zmarnował.

Pierwsza ktora nie lizała dupy innym !
Myślę że lizała. Temu grafowi. Arystokraci są z reguły trochę zboczeni.

A tak na serio z komentarzami warto poczekać do ogłoszenia oficjalnych wyników. Sondaże TVP są bardzo fragmentaryczne (jak rozumiem robione tylko w niektórych miastach) a sondaże TVN to w ogóle jakiś żart (zwykły sondaż telefoniczny tyle że robiony na większej, 2k próbie).
Zgadzam się z Mareczkiem (chba po raz pierwszy) że w wyniku oficjalnym w stosunku do sondażu powinno trochę wzosnąć PiS i spaść PO. Gdyby było tak faktycznie to oznaczałoby że zachował się mniej wiecej status quo z wyborów parlamentarnych.