Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10344
Stary 07.06.2009, 23:05
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,66...awansowac.html

ten cały Wilczek to jest niczym lisek chytrusek... wg niego będzie jak będzie..., jest niepowtażalna szansa zeby awansowac do LM a tu zero mobilizacji i walki o transfery! ja wiem ze on jest tylko pionkiem w tej calej grze, ale skoro tak jest to po co w ogole nam prezes ? albo dyrektor sportowy ? wielki żal z zaistnialej sytuacji... LM sie oddala!

P.S wymyslcie sobie inne logo ja bylem pierwszy
Powód: żaden
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 07.06.2009 o godz. 23:07.
Odpowiedz cytując