http://www.sport.pl/pilka/1,65050,66...awansowac.html
ten cały Wilczek to jest niczym lisek chytrusek... wg niego będzie jak będzie..., jest niepowtażalna szansa zeby awansowac do LM a tu zero mobilizacji i walki o transfery! ja wiem ze on jest tylko pionkiem w tej calej grze, ale skoro tak jest to po co w ogole nam prezes ? albo dyrektor sportowy ? wielki żal z zaistnialej sytuacji... LM sie oddala!
P.S wymyslcie sobie inne logo ja bylem pierwszy
