Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3618
Stary 07.06.2009, 22:27
Boomcha napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że naród popiera słuszną linie rządu i partii. Rząd narodowi dziękuje za poparcie i mandat do kontynuowania obecnej polityki.
To nie tak - Gdyby Pis w tak nieprawdopodobny sposób nie zraził do siebie 2/3 ludzi w naszym kraju to PO dostała by już dziś po dupie.A tak to mamy dosyć komiczną sytuacje że rząd nie musi robić zbyt wiele bo de facto całą robotę odwalają 'bracia słabi'.

ps.nie dane mi było niestety dziś zagłosować , otóż okazało się że nie ma mnie na liście...W mig skumałem ocb.
Otóż jakoś na jesieni po....10 latach przypomniało sobie o mnie wojsko.Próbowali różnych sposobów a że nie dane im było wręczyć mi żadnego wezwania to uruchomili procedurę przymusowego wymeldowania mnie i jak widać udało im się to, a żeby się zameldować potrzebna jest...książeczka wojskowa.Tak więc jutro czeka mnie wizyta u smutnych panów od machania karabinkami.
Ciekawe jak to się skończy - mam nadzieje że nie aresztem
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 07.06.2009 o godz. 22:36.
94 - Allah Akbar!!