|
Chorwacja-Cypr jeden mecz tylko mi nie siadł ciekawe ile osób jeszcze ego nie trafiło:| w środę się odkuje mam nadzieję
Konrad,oba te dwumecze miały ciekawy przebieg Reggiana w obu wygrywała i dostała w tyłek,mi siadło Lanciano z tej ligi
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|