Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10336
Stary 07.06.2009, 21:24
Nie śledziłem sytuacji ale jak wygląda sprawa z bodajże zaległymi.. 200tys euro(?) od Elche?
Kiedyś czytałem, że do tej pory nie zapłacili kasy Wiśle i rozmowy z Uefa niewiele dały. Jak ta sprawa wygląda?
Odpowiedz cytując