martinius028 napisał(a):

|
Pewnie postarają sie sprowadzić zastępców dla Baszcza i Zienia i może Batko wcielą do kadry pierwszej drużyny.
|
widziałeś tego gościa w jakimś meczu?
On dla mnie jest jednym ze słabszych w ME Wisły.
Opieram swoje zdanie na 4 meczach ME. Możliwe że w pozostałych błysnął.