Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Boomcha
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Warszawa, Konwiktorska 6
Offline
#
3613
07.06.2009, 21:19
Wygląda na to, że naród popiera słuszną linie rządu i partii. Rząd narodowi dziękuje za poparcie i mandat do kontynuowania obecnej polityki.
Boomcha
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Boomcha