Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2922
Stary 07.06.2009, 21:16
jabadabaryba napisał(a):Wyświetl post
http://w537.wrzuta.pl/audio/309d2Dntn49/anty_7egia

"Legia to h***, a lech mistrz Polski..." ;DD
Było z 10 razy...
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując