Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10332
Stary 07.06.2009, 21:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zakładając oczywiście, że tę sumę z Ruchu udałoby się ściągnąć, a nie skończylibyśmy jak dłużnicy św. p. Lecha, GKS-u Katowice czy Widzewa. Tak więc de facto Ćwielong przyszedł do nas za darmo.
Tak czy siak kiedyś ta kasa została przez nas wydana i pewnie leży w "długu", dlatego nie za darmo. Ruch nie mógł nas w żaden sposób oszukać, gdyż gdyby nie oddał tego miliona, to by poleciał na licencji.

Patrząc dziś na Wilczka wiem jedno, nie będzie żadnych większych transferów, może będzie kilka darmowych - ale tylko i wyłącznie przy bardzo dobrych wiatrach. Nawet wtedy, gdy ostatnio planowali zakup 4-5 zawodników, a kończyło się na jednym darmowym, to w prasie ogłaszali, że kogoś sprowadzą. Teraz siedzą zupełnie cicho i na temat kasy dziwnie się krzywią.
Ostatnio edytowane przez eye63 : 07.06.2009 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując