picasso napisał(a):

|
czytając ten wywiad,odniosłem wrażenie,że Wilczek mówił tak żeby nic nie powiedzieć
|
W "Szybkiej" gadał to samo, tyle co nic - odniosłem wrazenie że szczytem będzie pozyskanie zawodników na miejsce Baszcza i Zienia - a Cupiał coś o LM wspominał Skorży!!!