prawnik25 napisał(a):

|
Dlatego też Cupiał powinien dać trochę pieniędzy na wzmocnienia właśnie dlatego że jest kryzys i ceny za piłkarzy są niższe niż zwykle za ok.5 mln euro można sprowadzić kilku dobrych zawodników, nie koniecznie za gotówkę ale za darmo vide Marcelo. Teraz wydając w skali europejskiej piłki niewiele można osiągnąć wiele dobrego. Nie oszukujmy się bez wzmocnień przejście 3 rundy LM granczyć będzie z cudem. Nie można dopuścić by Baszcza i Zienia zastąpili słabsi zawodnicy.Prawdopodobnie odejdzie również Sobol - niestety...
|

o czym Ty w ogóle piszesz...dorobisz się, zainwestujesz to będziesz wydawał na piłkarzy nawet więcej niż 5 mln euro. Łatwo jest wydawać czyjeś pieniądze. Wilczek wypowiedział się bardzo sensownie i dał do zrozumienia, że najważniejsze jest zapewnienie pieniędzy na funkcjonowanie tego klubu na więcej najwyraźniej ojro nie ma i nie ma co szaleć z propozycjami transferowymi.