Wyświetl pojedynczy post
prawnik25
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10322
Stary 07.06.2009, 20:46
Dlatego też Cupiał powinien dać trochę pieniędzy na wzmocnienia właśnie dlatego że jest kryzys i ceny za piłkarzy są niższe niż zwykle za ok.5 mln euro można sprowadzić kilku dobrych zawodników, nie koniecznie za gotówkę ale za darmo vide Marcelo. Teraz wydając w skali europejskiej piłki niewiele można osiągnąć wiele dobrego. Nie oszukujmy się bez wzmocnień przejście 3 rundy LM granczyć będzie z cudem. Nie można dopuścić by Baszcza i Zienia zastąpili słabsi zawodnicy.Prawdopodobnie odejdzie również Sobol - niestety...
Odpowiedz cytując