Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10319
Stary 07.06.2009, 20:38
Mnie sie ten wywiad wogole nie podoba:
Cytat:
Na wszystko jest szansa
- o transferach, no tak SZANSA na wygranie miliona w zdrapce tez jest, tylko ze jakos nikt nie wygrywa

Cytat:
To nie będą jakieś wielkie wydatki
oby jakiekolwiek byly

Cytat:
Później wszystkie straty sobie nadrobimy
to mnie troche przeraza, mam nadzieje, ze jak stadion juz bedzie to nie przyjebia 50 zl za najtanszy bilet.

Wilczkowi nie za bardzo ufam, pol roku temu mowil, ze przyjdzie 3 zawodnikow - nie przyszedl nikt (bylo to juz po sprowadzeniu Beto)
Jednak do rozpoczeacia treningow wstrzymam sie od komentarzy. Licze, ze dzialaja po cichu i na pierwszym treningu zobaczymy nowe twarze.
Odpowiedz cytując