Mnie sie ten wywiad wogole nie podoba:
- o transferach, no tak SZANSA na wygranie miliona w zdrapce tez jest, tylko ze jakos nikt nie wygrywa
Cytat:
|
To nie będą jakieś wielkie wydatki
|
oby jakiekolwiek byly
Cytat:
|
Później wszystkie straty sobie nadrobimy
|
to mnie troche przeraza, mam nadzieje, ze jak stadion juz bedzie to nie przyjebia 50 zl za najtanszy bilet.
Wilczkowi nie za bardzo ufam, pol roku temu mowil, ze przyjdzie 3 zawodnikow - nie przyszedl nikt (bylo to juz po sprowadzeniu Beto)
Jednak do rozpoczeacia treningow wstrzymam sie od komentarzy. Licze, ze dzialaja po cichu i na pierwszym treningu zobaczymy nowe twarze.