Cytat:
Marek Wilczek:
- Dlatego musimy awansować do LM. Nie mamy wyjścia.
|
Nie podoba mi się te zdanie Wilczka jak cholera, nie wiem czy zostało to wypowiedziane z przymrożeniem oka czy serio jeśli to drugie to jest to co najmniej dziwne. Niestety aby wymagać awansu do LM trzeba mieć czym straszyć... Zważywszy na okoliczności, nie gramy na R22, osłabienia składu (Zieniu,Baszczu) kontuzja Boguskiego, Garuguły czy Łobo... nie mamy prawa oczekiwać awansu do LM, chyba że Cupiał sypnie kasą a Bednarz tego nie spartoli. Możemy traktować ten awans tylko w kategoriach milej niespodzianki, tylko że sprawienie tej niespodzianka będzie bardziej realne niż zwykle.
edit: Zapomniałem dodać że nie wiadomo co z Pawłem bo coś mu się zaczęło z tym kolanem partolić :/